Geriausias draugas odai – vanduo

WS_FEMAIL_WATER_2.jpg

 

Vanduo vienas iš dalykų, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės.

Tai nėra kokia nors naujiena ar itin naujas faktas apie vandenį ir jo naudą. Kaip dažnai teigiama, per dieną reikėtų išgerti bent jau aštuonias stiklines vandens, kad oda būtų skaisti, kvėpavimas lengvas. Iliustracijoje matome, kaip iš tikro vanduo veikia odą ir savijautą. Labai dažnai žmonės, kai jiems taip sakai – teigia, kad jie vandens geria pakankamai, gert jie iš viso nenori, tačiau skundžiasi chroniškais galvos skausmais, papilkėjusia, pleiskanojančia oda.

Iliustracijoje iš Daily mail matome nuotrauką Saros Smith, kuri nuolat skundėsi galvos skausmais. Jos neurologas patarė gerti daugiau vandens, bent jau aštuonioas stiklines per dieną. Kasdien buvo daromos nuotraukos, matote palyginimą, kai vanduo buvo geriamas vieną mėnesį. Kaip matome, veido oda žymiai pagerėjo – išnyko smulkios raukšlės, tamsūs ratilai po akimis. Beje, geriant pakankamai vandens žymiai lengviau mesti nereikalingą svorį ir atsikratyti celiulito požymių. Ir tai nuostabus kosmetinis efektas, kuris tikrai kainuoja pigiau nei varginančios procedūros ar stebuklingi kremai.

Kaip teigia pati, tyrime dalyvavusi, Sara, pakankamas vandens kiekis padėjo atsikratyti ir galvos skausmų. Šią taisyklę beveik visada primenu žmonėms, kad prieš geriant tabletę nuo galvos skausmo vertėtų išgerti stiklinę vandens.
Netikite? Išmėginkite patys ir pasižiūrėkite pokyčius savo odoje ir savijautoje, manau, būsite maloniai nustebinti.

Dirbdama gyvenimo būdo konsultante, labai dažnai išgirstu įvairiausias istorijas, ko tik žmonės neišbandę, kad susigrąžinti gyvenimo komfortą – įvairiausi vaistai, procedūros, didžiulės investicijos. Tačiau, jei pasigilintumėte į bet kurio papildo ar vaisto vartojimą ir  atidžiai perskaitytuumėte instrukcijas rastumėte, kad „reikia gerti 8 tabletes ir kiekvieną jų užgerti stikline vandens“. Tai negi žmonėms reikia susimokėti, kad pradėtų naudoti tokią veiksmingą gamtos dovaną?

Beje, Lietuvoje geriamo vandens kokybė tikrai nėra prasta – mes naudojame gręžinių vandenį, o ne perdirbtą upių.

Gerkite vandenį. Jei ne dėl sveikatos, tai nors todėl, kad raukšlių būtų mažiau!

About Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *