Pavasaris

Ir vėl pavasaris. Saulės spinduliai glosto veidą ir norisi skristi. Pasidairai aplinkui – atrodo, kad gyvename manekenių šalyje – nes parduotuvėje nėra rūbo, kurį gali normaliai apsirengti, o į XXXXX…L parduotuvę užeiti nesinori. Šiaip ne taip įsispraudi į XL dydžio marškinėlius, jie trikotažiniai, taigi prasitempia kiek nori. dabar ieškojau senų savo nuotraukų ir pastebėjau, kad vis už ko nors slepiuosi – už vaikų, už vyro, už šalikėlio. Kad nesimatytų po trijų gimdymų pasikeitusios figūros. Nors negaliu kaltinti vien jų, patogus gyvenimas irgi davė savo.

Pažįstama?..

Ir man taip buvo dar pernai pavasarį. Dabar pakuoju senus drabužius, o iš vieno sarafano galiu pasisiūti du sijonus. Senai matytos draugės aikčioja, o tie, kurių nemačiau 10 ar daugiau metų, taria: „Tu visai nepasikeitusi“. Pasikeičiau žinoma. Turiu tris atžalas, verslą, dvi stuburo išvaržas ir, pagaliau, „susidėliojau savo galvą“. Taip, aš dabar galiu apsivilkti mergautinį paltuką – gerai, kad klasika neišeina iš mados. Ir apsipirkti bet kurioje parduotuvėe, nes nebesunku rasti savo dydžio drabužių. Ir sugalvojau dar vieną idėją – jei kam reikia verslo idėjos ir plano – galite parašyti man eitne@eitne.lt. Bet dabar ne apie tai.

Kiek laiko tam reikėjo? Kad suvokčiau – ilgokai, o kai suvokiau viskas darėsi gana greitai. Niekada iki šiol nebuvau laikiusius dietų, negėriau jokių stebuklingų piliulių, neklijavau pleistrų ir nesidariau operacijų. Nes pirmiausia, reiktų išsioperuoti smegenis, o jau paskui imtis žiedų ir kitų gerų medicinos atradimų. Be to, nebuvau dar peržengusi tos pragaištingos ribos, kai be medikų įsikišimo pakeisti nieko nebeįmanoma. Juk nelauksi, kol nebelaiko sanariai, o judėti gali tik su pagalba. Kol reiks pirkti dvi vietas lėktuve.

Nebaisu, pasakoti toliau?

Perskaičiau krūvas knygų ir straipsnių apie sveiką mitybą, dietas. Apie cukraus žalą, vandens naudą ir sveikos mitybos principus. Po dalelę susidėliojau tai, kas veikia man pačiai. Keitėsi mitybos ir apsipirkimo įpročiai.

30 kg tai daug ar mažai? Nemažai, nes tiek sveria 10-12 metų vaikas. Su tokiu maišu ir vaikščioti nelengva, nekalbant apie laiptus ir komfortą.

Svarbiausia, suvokti, kad antras kąsnis tokio pat skonio kaip ir pirmasis. Tai kam dėtis antrą gabaliuką pyrago, imti antrą saldainį?

Tiek pradžiai apie mane pačią.

 

About Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *