Užsiėmimai mini grupėse

F

 

Jau senai maga kažką pakeist? Artėja šventės ir norite pasipuošti dailesne suknele? Nebegalite susegti švarko sagų, o frakas nepuošia? O gal norisi mylėti save, džiaugtis savo atvaizdu vitrinose? Ateikite į mini grupę ir atnaujinkite savo žinias apie maistą, gyvenimo būdą, išmokite naujų pratimų, kad gyvenimas teiktų malonumą. Tikrai nepažadu, kad bus labai lengva ar nereiks nieko daryti – tikriausiai pats sunkiausias dalykas – susidraugauti su savimi, susigrąžinti gyvenimo komfortą, bet tai įmanoma. Jokių piliulių, hipnozių ar kenksmingų maisto priedų.

Grupelėse dirbti smagu – visi dalinamės receptais, be to motyvuoja ir kitų žmonių pasiekimai, nes yra su kuo palyginti, pasitarti.

Mini grupė (iki 5 žmonių) norintiems pakeisti gyvenimo būdo įpročius ir atgauti gyvenimo komfortą. Būtina išankstinė registracija. Kaina 150 litų už visą kursą (keturi užsiėmimai per 10 savaičių). Smulkesnė informacija 863311005 arba elektroniniu paštu: eitne@eitne.lt

Užsiėmimus ves gyvenimo būdo trenerė, soc.m.magistrė Ilona Tulabienė

About Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *